Jdi na obsah Jdi na menu
 


Balů a Mauglí

20. 9. 2016

Balů a Mauglí jsou bratři, jak se patří


Bohužel ač jsou kocourkové velmi mladí, je jim 1 rok (r. 2016), tak už mají oba poškozené ledviny. Byl to pro nás docela velký šok, když testy ukázaly tuto diagnózu. Do té doby jsme se setkali s kočičkami ledvináři pouze v pokročilejším věku, ale je vidět, jak je tato nemoc zákeřná. Možná to bylo také způsobeno tím, v jakých podmínkách žili do doby, než se k nám dostali.

Bráškové jsou prakticky k nerozeznání až na barvy v očičkách. A jako vejce vejci se podobají i povahově. Ač jsou velmi hodní, tak to nijak velcí mazlíci nejsou. Přijdou si pro pohlazení, ale do náruče nám zrovna neskákají, na to máme jiné experty :) Jsou však velcí pozorovatelé a nikde nesmí chybět.

 

V případě zájmu o virtuální adopci nám prosím pište na email kocicioaza@email.cz. Adoptovat si je můžete jednotlivě nebo i spolu.

 

Případné příspěvky můžete posílat buď na náš účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo na transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být jako dárce viděn. Do poznámky prosím napište BALŮ, MAUGLÍ.

 

 

Za jakýkoli příspěvek na péči Vám mnohokrát děkujeme!

 

 

balu-a-maugli.jpg