Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka pro týraného Fantoma

12. 10. 2014

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ JSTE FANTOMKOVI POMOHLI, AŤ UŽ ZASLÁNÍM PŘÍSPĚVKU NEBO KRMIVA. FANTOMKOVI SE ČUMÁČEK KRÁSNĚ HOJÍ A JIŽ VYHLÍŽÍ NOVÝ DOMOV!

Fantomek je asi 2 letý kocourek nalezený 8.10.2014 s hrozivým zraněním, měl uřezaný čumáček (tzv. nosní houbu) a přišel i o horní zuby. Nechceme spekulovat, jak k tomuto zranění přišel, ale řez je to ostrý a máme bohužel podezření na nejhorší, které po konzultaci s veterináři ještě zesílilo .

Kocourek přes toto hrozivé zranění má zachované nosní dutiny, proto sám dýchá, stejně tak jí tekutou stravu. Je moc mazlivý a je zřejmé, že má velikou chuť do života. Dostal antibiotika a léky proti bolesti, rána je ošetřovaná. Po jejím zahojení bude nutné posoudit, zda bude přínosná plastika. Každopádně věříme, že kocourka čeká plnohodnotný život a doufáme, že ho stráví v novém domově u hodných lidí. Ale hledání domova zatím není na pořadu dne.

Pro Fantoma pořádáme sbírku, pokud byste mu chtěli pomoci i Vy, můžete poslat příspěvek na transparentní účet 2300191602/2010, heslo Fantom. Všem případným dárcům děkujeme, můžete je nalézt na našem transparentním účtu.

Jelikož kocourek také sám bez problémů baští paštičky a malé kotěcí granulky, budeme vděčni i za ně. Třeba paštičky Gourmet a granulky Sanabelle nebo RC Kitten.

 

4fantom.jpg

  

2_fantom.jpg

 

fantom1.jpg