Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka pro nemocného Vlastíka - ukončena

7. 7. 2014

vlastik-nalez.jpgV

20.7.2014  Sbírka je ukončena. Srdečně děkujeme všem, kdo jste Vlastíkovi přispěli a pomohli nám tak uhradit náklady na jeho operaci. Skvělá zpráva je, že VLASTÍK NAŠEL DOMOV!! A skvělý. Ani jsme se neodvažovali doufat ... .

7.7.2014 Starého opuštěného vysíleného Vlastíka našly ležet v příkopě děti a upozornili nás na něj. V prvních chvílích jsme vůbec netušili, co nás čeká. Pejska jsme převezli na kliniku, kde bylo rozhodnuto o okamžité operaci oka, v němž měl tzv.dermoid, který poškozoval rohovku tak, že se na ni vytvořil vřed akutně hrozící protrhnutím. Také mu byla odoperována cysta na hlavě. Po operaci bylo provedeno rentgenové vyšetření, které odhalilo silnou artrózu v kyčlích. A aby toho nebylo málo, zjistili jsme, že pejsek téměř neslyší. To vše byly asi důvody, proč se ho někdo zbavil, nikdo ho nehledá . Po operaci byl dva dny v péči lékařů, poté jsme si ho přivezli k nám, kde našel doufejme jen dočasný domov.

Vlastík je úplně milionový pes, nesmírně vděčný, přátelský. Když nás ztratí na zahradě z dohledu, začne plakat, během chvilinky si k nám vytvořil silnou citovou vazbu. Kdo dá Vlastíkovi domov, nebude litovat.

 

My jsme se Vlastíka ujali, protože byl ve vážném stavu. Bohužel náklady na léčbu převyšují naše možnosti, jsem rodinný azyl a nikoliv dotovaný městský útulek a zvířat máme dnes asi 220. Proto Vás prosíme o finanční pomoc na péči o pejska, jakýkoliv příspěvek na transparetní účet 2300191602/2010, heslo Vlastík, nám v tuto chvíli nesmírně pomůže. Náklady do dnešního dne byly přes 4000 Kč a to ještě není léčba u konce a není v tom očkování ani další ošetření. Rádi bychom pro Vlastíka vybrali alespoń 5000 Kč. Velice děkujeme všem, kteří nám pomohou. Seznam dárců neleznete níže  

 

 

vlastik-vysetreni.jpg  

 

3-img_0180-1-.jpg 

 

4-vlastik.jpg 

 

5-dsc06737.jpg 

 

vlastik2.jpg 

 

vlastik.jpg 

 

6-vlastik.jpg      

 

Dárce Částka
Eva Hochmanová 500 Kč
RNDr. Jitka Kabáthová 500 Kč
Ing. Martina Kynclová 4000 Kč
Dana Machuldová 400 Kč
Eva Kořanová 500 Kč
Daniela Grebíková 500 Kč
Lenka Svobodová 1000 Kč