Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka pro Garfa - ukončena

18. 4. 2014

22.4.2014 Sbírka je ukončena, bohužel u kocourka byla diagnostikována mokrá forma FIP, takže byl bez jakékoliv naděje na uzdravení. Rozhodli jsme se proto pro jeho uspání, abychom ho nadále zbytečně netrápili.  Byl to pro nás velice nečekaný zvrat, neboť po počátečních infuzích a léčbě se kocourek velice zlepšil. Je nám to nesmírně líto, bohužel FIP je nepřítel, proti kterému v dnešní době neumíme bojovat.

Kocourek byl po celou dobu v karanténě na veterinární klinice, zaslané příspěvky ve výši 800 Kč si proto dovolíme použít na částečnou úhradu veterinární péče. Děkujeme všem, kteří jste chtěli kocourkovi pomoci. Je nám líto, že Vám přinášíme takovou smutnou zprávu.  

  

garf.jpg 
 
13.4.2014  Volala nám paní, že u ní na zahradě leží kocour, který se vůbec nehýbe, ani nezvedne hlavu. Dovezla ho k nám a my jsme ho obratem odvezli na kliniku. Kocour téměř neudržel hlavu, byl velmi dehydratovaný a vyhublý. Na klinice ho vyšetřili a závěr: zablešený a spoustu klíšťat, velmi dehydratovaný, bledý, opravdu nízká teplota.
 
Jeho stav vyžadoval, aby zůstal hospitalizovaný na klinice, kde je už 4. den. Dostal jméno Garf, je to mladý kocourek, má 6-9 měsíců. Po infuzi a antibiotikách se velmi rychle zlepšuje a nyní dohání co se týče jídla vše, co zameškal. Má rýmu, průjem, měl spoustu klíšťat, blechy a je vyhublý...Ale všechno z toho se dá napravit. Je to opravdu veliký mazel, až bude úplně v pořádku, bude hledat domov. Zamilovat se je proto dovoleno
 
Budeme Vám velice vděčni za pomoc s úhradou veterinárních nákladů, které budou dosahovat několika tisícových částek, vše upřesníme. Pokud byste chtěli a mohli kocourkovi pomoci, můžete poslat jakýkoliv příspěvek na účet veřejné sbírky 2800415801/2010, poznámka Garf.  Seznam dárců naleznete pod fotografiemi. Srdečně děkujeme všem, kteří pomohou.
 

garf5.jpg 

 

garf4.jpg

garf2.jpg

 

Dárce  Výše daru
Chytilová Vendula          200 Kč            
Chytilová Vendula  200 Kč
Patrik Vojtěch  100 Kč
RNDr. Jitka Kabáthová  300 Kč