Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na úhradu léčby kocourka Pažouta

4. 2. 2015

NA LÉČBU PAŽOUTA JSTE NÁM PŘISPĚLI ČÁSTKOU 5.400KČ. Z CELÉHO SRDCE VŠEM HODNÝM DÁRCŮM DĚKUJEME!

V současné době máme na klinice u naší paní doktorky Zuzky několik hospitalizovaných kočiček. Jedním z nich je i starší kocourek Pažout.

Na klinice byl hospitalizován od 15.1., kde mu paní doktorka odebrala krev a zjistila zánět v těle, hodnoty ledvin a jater byly naštěstí v pořádku. Až do 21.1. musel být kocourek na infuzích, které mu spolu s antibiotiky velice pomohly. Zezačátku byly potřeba i léky proti zvracení. Po této léčbě mu byla odebraná kontrolní krev, abychom zjistili, zda je již vše v pořádku. Pro jistotu jsme kocourka otestovali i na kočičí nemoci FIV a FeLV, testy jsou negativní.
Dále potřeboval Pažout i zásah "zubaře", a proto mu včera paní doktorka provedla revizi zoubků. Ulámané a poškozené špičáky mu byly vytrženy, ostatní zuby byly v pořádku, tak mu byly jen očištěny od zubního kamene. Pažout vše zvládl v naprostém pořádku, dokonce se již navečeřel a dnes už jí i granule. Doufáme, že už je to konec jeho zdravotních problémů a Pažout se dostane zase zpět do formy.
 
Faktura za Pažoutovu léčbu, hospitalizaci na klinice a revizi zoubků se však vyšplhala na 5.349Kč, což je částka, která je pro nás za léčbu jedné kočičku opravdu vysoká, a proto si vás dovolujeme požádat o pomoc.
 
Budeme rádi za sebemenší příspěvek, který nám pomůže uhradit tuto fakturu a to na náš transparentní účet č. 2300191602/2010, případně na účet veřejné sbírky č. 2800415801/2010, přejete-li si jako dárce zůstat v anonymitě, poznámka PAŽOUT.
 
Kočiček v léčbě máme momentálně více a každá koruna nám velmi pomůže.
 
 
Děkujeme všem hodným dárcům za pomoc!
 
 

img_1822.jpg  

 pazout_-2-.jpg

pazout_-3-.jpg 

 pazout_-7-.jpg