Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na úhradu léčby kočičky Aimee

11. 2. 2015

NA LÉČBU AIMEE JSTE NÁM PŘISPĚLI ČÁSTKOU 7.000KČ. Z CELÉHO SRDCE VŠEM DÁRCŮM DĚKUJEME!

Hospitalizovaných kočiček máme nyní na klinice více a Aimee je jednou z nich. Ač Aimee jedla tak jako vždy, začala hubnout. Paní doktorka Zuzka při pravidelné kontrole kočiček zjistila, že má v tlamičce zánět. Nicméně zánět nebyla až tak silný, že by to měla být příčina jejího hubnutí. Odebrala proto Aimee krev. Vyšetření bohužel nedopadlo vůbec dobře a ukázalo na selhání ledvin, zopakovali jsme také testy na nemoci FeLV a FIV, naštěstí s negativním výsledkem.

Po tom co nás kvůli selhání ledvin opustila Babča, báli jsme se nejhoršího. Nicméně Aimee není tak stará jako byla Babča, a tak jsme doufali, že jí léčba pomůže. Nyní je již týden na infuzích a už 2x jí byla odebrána krev na kontrolu. Při první kontrole se hodnoty snížili na polovinu, při další v pondělí byly její hodnoty téměř normální. Aimee se moc ulevilo, s chutí jí granule i kapsičky. Musí ale být na veterinární dietě a také dostává lék na podporu ledvin RenAvast.

Pokud půjde vše tak jak má, Aimee zůstane do pátku hospitalizovaná na klinice. Ještě jednou  jí paní doktorka odebere krev, a když budou výsledky dobré, bude propuštěna do "domácího léčení".

Bohužel stejně jako za kocourka Pažouta, tak i za Aimee se faktura za léčbu a hospitalizaci na klinice šplhá k částce 6.000Kč, a proto si vás dovolujeme opět požádat o pomoc.

Budeme rádi za sebemenší příspěvek, který nám pomůže uhradit fakturu za léčbu Aimee a to na náš transparentní účet č. 2300191602/2010, případně na účet veřejné sbírky č. 2800415801/2010, přejete-li si jako dárce zůstat v anonymitě, poznámka AIMEE.

Kočiček v léčbě máme stále hodně, chceme jim poskytnout jen tu nejlepší veterinární péči a každá koruna nám velmi pomůže.

Děkujeme všem hodným dárcům za pomoc!

 

amie_hospitalizace.jpg

 

img_1935.jpg