Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na úhradu faktur za veterinární ošetření

13. 11. 2015

DĚKUJEME VŠEM Z CELÉHO SRDCE ZA PODPORU!! UDĚLALI JSTE NÁM NESMÍRNOU RADOST A ZÁROVEŇ JSTE NÁM SEJMULI Z RAMEN OBROVSKÝ BALVAN!

 

 

Bohužel jsme nuceni vás požádat o pomoc s úhradou dlužných faktur, které máme na klinice u naší paní doktorky.

 

Momentálně potřebujeme nutně uhradit těchto 12 faktur (faktury a fotky kočiček najdete ZDE) za celkem 30.236Kč. Aktuální počet kočiček v našem azylu je 277 a 12 pejsků, a ač jsme omezili příjem na minimum, protože další zvířatka už by byly na úkor těch, co již u nás bydlí, tak celá polovina z nich jsou kočičky staré a chronicky nemocné, které jsou u nás na dožití a kterým je nutné čas od času poskytnout nutnou léčbu.

 

Všechny kočky odčervujeme, vakcinujeme a kastrujeme a ani to není zanedbatelná částka. Neuhrazené faktury jsou také ještě z doby, kdy jsme ve velkém množství přijímali koťátka, která by bez pomoci venku zemřela. Koťata byla většinou vyhublá, dehydrovaná, extrémně začervená a s průjmy, takže mnoho z nich jelo ihned na kliniku.

 

I přesto, že pečujeme o takto vysoký počet koček a psů, snažíme se ceny za ošetření co nejvíce snižovat. Paní doktorka k nám jezdí min. 2x týdně a všechna vyšetření a ošetření, která jdou udělat u nás, tak se i u nás dělají. Paní Novotná každý den podává léky, prokapává očička a jinak ošetřuje mnoho kočiček, u kterých není nutná hospitalizace na klinice. Někdy se ale nedá nic jiného dělat a bez akutní léčby veterinářem bychom mohli jejich život ohrozit. Paní doktorka si navíc sama odváží na kliniku a zase nám přiváží zpět zvířátka a tím nám šetří nejen náklady za benzín, ale i spoustu času, který bychom strávili na cestách místo péčí o ty, co nás potřebují.

 

Pro transparentnost celé sbírky prosíme o zaslání příspěvku na náš transparentní účet č. 2300191602/2010, který můžete sami kontrolovat. Kdo nechce být jako dárce viděn, můžete nám příspěvek poslat na náš sbírkový účet č. 2800415801/2010, který není sice transparentní, ale je pravidelně kontrolován krajským úřadem Jihomoravského kraje, který nám veřejnou sbírku povolil. Nikdy nevybíráme peníze z bankomatu, neplatíme kartou, všechny platby z účtu máme doložené fakturami a peníze jdou pouze na krmivo (maso, granule, konzervy), veterinární ošetření, stelivo a na věci výhradně pro kočky jako jsou polystyrénové boxy na základě sbírek, na které nám dárci přispěli. Na všechny dary Vám rádi vystavíme darovací smlouvu.

 

Pomozte nám prosím začít rok 2016 s čistým štítem. DĚKUJEME!