Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na úhradu faktur za veterinární ošetření II.

14. 12. 2015

23.12.2015

MNOHOKRÁT DĚKUJEME ZA PODPORU. OPĚT JSTE NÁM POSKYTLI OBROVSKOU POMOC A MY JSME DÍKY TOMU MOHLI UHRADIT DLUH ZA VETERINÁRNÍ OŠETŘENÍ. DĚKUJEME!

 

AKTUALIZACE DNE 21.12.2015

Stále nám ještě zbývá uhradit fakturu ve výši 4.690Kč za kočičku Glorinku - faktura ZDE , poté za kocourka Piškotka částku 4.277Kč - faktura ZDE a za fenku Ťapinku 1.198Kč  - faktura ZDE.

 

 

Z celého srdce děkujeme všem, kteří jste nám pomohli uhradit 12 faktur za téměř 31tis. Kč. Mezitím byly hospitalizovány další kočičky, které by bez zásahu veterináře nepřežili. Je to stálý nikdy nekončící příběh.


Vloni bylo hodně případů herpesvirů, které napadají sliznice zejména oči, letos je to jiné, převážná většina nově přijatých kočiček trpí nechutenství, průjmy a zvracením. Bez infuzí a antibiotik by neměli šanci přežít.Dokud budeme pomáhat kočičkám v nouzi, stále jim budeme muset poskytovat nejen zázemí, jídlo a stelivo, ale i kvalitní veterinární péči. A za tuto péči patří dík naší paní doktorce Zuzce, která je pro nás naprosto nepostradatelná.Máme to štěstí, že má paní doktorka nadstandardně vybavenou ordinaci, takže není potřeba nakupovat drahé přístroje, které po zakoupení stejně nefungují zadarmo. Paní doktorka je navíc tak ochotná, že jezdí několikrát týdně za námi a tudíž odpadá u spousty kočiček nutnost je kamkoli vozit a stresovat je novým prostředím. Vše potřebné si bere s sebou, když je nutné odebrat krev, odebere kočičkám krev u nás a v ordinaci provede rozbor. A pouze ty kočičky, u kterých
je nutná hospitalizace, tak si bere s sebou. Neumíte si ani představit kolik času a peněz za benzín nám tím ušetří.Další neuhrazené faktury, které přibyly jsou za dalších bezmála 30tis Kč.
Faktury a fotky kočiček, kterých se to týká najdete ZDE.


Nepečujeme tu ale o pár kočiček, v péči máme 270 koček a 11 pejsků. Přijďte se k nám přesvědčit, že všechna zvířátka jsou opečovávaná a v dobré kondici.


Pro transparentnost celé sbírky prosíme o zaslání příspěvku na náš transparentní účet č. 2300191602/2010, pozn. "veterina", který můžete sami kontrolovat. Kdo nechce být jako dárce viděn, můžete nám příspěvek poslat na náš sbírkový účet č. 2800415801/2010, který není sice transparentní, ale je pravidelně kontrolován krajským úřadem Jihomoravského kraje, který nám veřejnou sbírku povolil.DĚKUJEME, ŽE NÁM POMÁHÁTE!