Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na sušičku prádla

7. 6. 2014

SBÍRKA JE UKONČENA. Díky dárcům se podařilo vybrat na větší část susičky a zbytek jsem doplatili, sušičku už máme doma. Všem dárcům ze srdce děkujeme za pomoc.

 

Po důkladném zvažování jsme se rozhodli požádat vás o pomoc s pořízením sušičky prádla.

V Oáze máme aktuálně 190 kočiček a spotřeba dek, pelíšků a ručníků je obrovská. Pereme 3 - 4 pračky denně. Jinak bychom prádlo ani neměli kde hromadit. V létě je to jakž takž, ale v zimě je to zoufalství, protože nic nechce schnout a prádlo není kam věšet. Nedávno jsme museli pořizovat novou pračku, na tu jsme si šetřili dlouho, ale na sušičku už sami finance nedáme. Je to kolem 15 tisíc a vzhledem ke všem výdajům, které máme, je to luxus, na který sami nedosáhneme. Pokud by se nám však podařilo finance shromáždit, byla by to pro nás veliká pomoc a úleva.

Z tohoto důvodu vyhlašujeme sbírku a obracíme se s prosbou o pomoc na Vás. Pokud byste nás chtěli pomoci, prosíme o jakýkoliv příspěvek na účet veřejné sbírky 2800415801/2010, heslo SUŠIČKA. Všem, kteří se rozhodnou nám pomoci, srdečně děkujeme. Seznam dárců je uveden níže, budeme ho aktualizovat týdně.

 

deky.jpg  

 

sam_3262.jpg 

 

mia.jpg

 Zatím přispěli:

Jitka Novotná 250 Kč
Jitka Novotná  500 Kč
Andrea Lacmanová - výhra v soutěži Nejmazlík 3000 Kč 
Markéta Birasová 500 Kč 
Anonymní dárce 10 000 Kč
Markéta Birasová 100 Kč
Anonymní dárce 500 Kč
Marcela Feketeová 100 Kč