Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na polystyrenové boxy na zimu

18. 10. 2014

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ JSTE NÁM POMOHLI S ÚHRADOU TĚCHTO BOXŮ!

Kočky milují krabice, to je známý fakt. Naše kočičky je nejen milují, ale i nezbytně potřebují, aby přečkaly ve zdraví a teple zimu. Máme na mysli krabice z polystyrénu. Dá se do nich sláma a kočičky si v nich udělají teplý pelíšek. 

Bohužel životnost těchto boxů není moc dlouhá, kočičky si na nich brousí drápky a tak jsou během sezóny až dvou (záleží na oblíbenosti daného boxu ) na odpis a musí se vyměnit. Jedna dnes stojí 185 Kč, což při množství, které pro 200 koček potřebujeme, dá obrovskou částku. Nejprve jsme jich pořídili 18 ks a s dopravou nás to stálo 3570 Kč (faktura ZDE) a poté dalších 60 ks za 10004 Kč (faktura ZDE). Protože bychom jich potřebovali více, dovoluje si na ně vyhlásit sbírku. Pokud byste se chtěli stát sponzorem jednoho takového boxu nebo jeho části, budeme moc vděční za jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet 2300191602/2010, heslo BOX. Předem za naše kočičky děkujeme. 

Jen pro úplnost dodáváme, že kočičky, které potřebují být v teple například po dobu nemoci, jsou samozřejmě umístěny v některém z pokojů v našem domě. Zdravým kočičkám naopak pobyt venku vůbec nevadí, naopak jim prospívá, jsou otužilejší, zdravější.   

 

Prozatím jste přispěli celkovou částkou 2640 Kč, která stačí na zalpacení 14-ti boxů.

MOC DĚKUJEME!!!!!

3.jpg 

  

2.jpg 

 

8.jpg 

 

9.jpg 

 

5.jpg 

 

4.jpg 

 

6.jpg 

 

7.jpg