Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na hospitalizaci a léčbu Ory a jejích koťátek

27. 8. 2014

Sbírka je ukončena, děkujeme všem, kteří jste na tyto kočičky přispěli. Sbírku ukončujeme z toho důvodu, že koťátka kočičky Ory už našla domov a mamka Ory ho intenzivně hledá. Navíc přicházejí další kočičky, pro které prosíme o pomoc. Mnohokrát děkujeme všem, kteří jste přispěli a pomohli nám tak s úhradou nákladů na jejich záchranu.

 

ory-a-kotata.jpg 

Kočičku Ory jsme přijímali 29. června společně s jejími šesti denními koťaty. Ory za sebou nemá lehký život. Žila venku ať bylo horko nebo mrazy a žádná koťátka, která se jí kdy narodila, neměla to štěstí přežít. Až nyní. Když hodní lidé objevili novorozená koťátka mezi kamením, nemohli se na to dívat a kočičku přivezli k nám. Zpočátku to vypadalo, že největším problémem bude vyhublost kočičky a houfy blech, které si v kožichu všech tvořily dálnice. Bohužel za chvíli kočička přestala jíst a pít a ani koťátka na tom nebyla nejlépe. Měli jsme o ně obavy, proto jsme je odvezli na kliniku, kde byli hospitalizovaní. -Také jsme všem nechali píchnout 2x Zylexis na posílení imunity, což je velmi drahá záležitost, ale máme s ním velmi dobrou zkušenost.  Přes toto všechno jeden rezavý kocourek boj  nezvládl a odešel za duhový most. To je nám upřímně líto.  Všichni ostatní jsou dnes už v pořádku a pomalu se blíží doba, kdy budou moci odejít do nových rodin začít žít lepší život.

Celková částka za záchranu této kočičí rodinky se bohužel vyšplhala na 12118 Kč (faktura ZDE). Ano, víme, je to vysoká částka. Ale my jsme přesvědčeni, že za záchranu životů to stojí. Pokud nějaké kočičky přijmeme, jsme za ně zodpovědní a musíme pro ně udělat vše.  Pokud to vidíte stejně jako my, budeme rádi, pokud nám s úhradou této částky pomůžete . Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek na transparentní účet 2300191602/2010, heslo LUXUSÁČCI. Jména dárců, kteří přispěli v rámci této sbírky, naleznete níže pod fotografiemi. Děkujeme všem za případnou pomoc. Samozřejmě děkujeme všem, kteří nám pomáháte.

K dnešnímu dni jste nám přispěli částkou 4899 Kč.

 

 ory2.jpg

 

 po-narozeni.jpg 

 

ory-na-klinice.jpg

 

gery.jpg

 

jodie.jpg 

 

kukacka.jpg 

 

melanie.jpg 

 

nony.jpg 

 

rusty.jpg

 

Dárce Částka
Jitka Novotná 200 Kč 
Ivana Burešová  200 Kč 
Lenka Johanovská  500 Kč 
Erika Sofie Nová  500 Kč 
Ingrid Jochová  100 Kč 
Martina Podracká  999 Kč 
Marcela Feketeová  100 Kč 
Kristýna Rýparová  200 Kč 
Martina Duchoňová 1000 Kč
MTH service s r.o. 200 Kč
Eliška Audyová 200 Kč
Lenka Kyzlinková 200 Kč
Eva Hochmanová 500 Kč