Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pampaliny

14. 12. 2014

Navždy nás opustil kocourek Pampaliny (11.9.2016). Zemřel přirozenou smrtí, usnul a již se neprobudil. Byl to opravdu starý kmet, měl nedožitých 20 let, a do poslední chvíle byl vitální a nic nenasvědčovalo tomu, že by nás kocourek měl opustit. Dědeček nám bude moc chybět, byl tu s námi opravdu dlouho a byl jedním ze zákládajících kočičích členů našeho azylu. Děkujeme paní Elišce, která si Pampalinyho virtuálně adoptovala a milovala ho na dálku.

 

 

pampaliny.jpg

 

Ačkoliv na to nevypadá, je Pampalinymu už 18 let (r. 2014), je to opravdu starý kocourek. Trápí ho už neduhy stáří a jeho zdravotní stav je trochu jako na houpačce. Zhubne, nabere váhu, potom zase zhubne.

 

Pampaliny dostal své jméno podle toho, že jsme ho kdysi lovili na střeše, ze které nemohl dolů.  Doufáme, že tady s námi ještě chvíli bude, ale víme, že úplně dlouho to nebude. Přesto bychom si pro něj přáli alespoň někoho, kdo by si ho virtuálně adoptoval a trochu mu na jeho stará kolena zpříjemnil život.

 

V případě, že byste si lovce Pampaliniho chtěli adoptovat, budeme rádi, pokud nás kontaktujete na email kocicioaza@email.cz

, abychom na Vás měli konktakt a mohli Vás informovat o veškerých důležitých okamžicích jeho života.

 

 

 

Případné příspěvky můžete posílat buď na účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být viděn jako dárce. Do poznámky prosím napište PAMPALINY. Srdečně děkujeme za případnou pomoc.

 

 

Kocourka si virtuálně adoptovala paní Eliška Žmurko. Děkujeme!

 

 

pampalini1.jpg 

 

pampalini2.jpg  

 

pampalini3.jpg