Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ocásek

26. 5. 2014

BOHUŽEL VÁS MUSÍME INFORMOVAT, ŽE KOČIČKA OCÁSEK NÁS NAVŽDY OPUSTILA DNE 9.12.2014. Kočička odešla v klidu, ve spánku. Nikdy na ni nezapomeneme.

r.i.p.jpg

Ocásek je už starší kočička, asi 9 letá (květen 2014). Je moc hodná a mazlivá. Jednoho dne se objevila u nás na zahradě, příšerně vyhublá a s useknutým ocáskem. Jestli to byla nešťastná náhoda nebo záměr, to nikdy nezjistíme. Nebudeme ale daleko od pravdy když řekneme, že náhodou k nám na oplocenou zahradu určitě nezabloudila.  Kočička samozřejmě může jít do nového domova, pokud by se našel někdo, kdo ji domov nabídne. Je hodná, mazlivá a určitě by udělala hodně radosti. Jen je potřeba počítat s tím, že má špatnou imunitu a často se jí vrací nachlazení.

Vzhledem k věku kočičky a jejímu horšímu zdravotnímu stavu si myslíme, že bude hledání nového domova obtížné. Možná ho také nikdy nenajde .  Proto je kočička v nabídce k virtuální adopci a doufá, že si ji někdo všimne alespoň na dálku a přilepší jí, aby měla lepší život. Koččice můžete poslat cokoliv k snědku a ji poslat jakýkoliv příspěvek na účet veřejné sbírky 2800415801/2010, heslo prosím uveďte Ocásek. Velice děkujeme všem, kteří nám pomohou.

Kočičku Ocásek se rozhodla podpořit paní Eliška Žmurko, a to částkou 200 Kč měsíčně Děkujeme za ni.  

 

Pokud byste chtěli podporovat kočičku pravidelně, budeme rádi, pokud se nám ozvete na email kocicioaza@email.cz. Děkujeme.

 

ocasek2.jpg 

 

ocasek3.jpg  

 

ocasek4.jpg