Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nastěnka

7. 2. 2015

Kočička Nastěnka bohužel dne 3.1.2016 zemřela. Protože neprojevovala žádné známky onemocnění, byla pro nás její smrt velikým šokem. Nechali jsme proto provést pitvu a při té se zjistilo, že zemřela na selhání srdíčka, levá polovina byla poloviční než by měla být. Nastěnka se radovala ze života do poslední chvíle a věříme, že u nás prožila spokojený život.

 

nastenka.jpg

 

 

Nastěnka k nám přišla se svým bratrem Ivánkem. Je to velice mazlivá asi 10-ti letá kočička. Vzhledem ke svému pokročilejšímu věku je ale stále ve velmi dobré kondici. S Ivánkem jsou na sebe zvyklí. Do virtuální adopce ji zařazujeme vzhledem k věku. Kdo by si však Nastěnku chtěl adoptovat, ideálně i spolu s Ivánkem, protože jsou na sebe velice fixovaní a dal by jim klidný domov pouze v bytových podmínkách, volejte prosím na tel. 602 166 969.

V případě, že byste si Nastěnku chtěli adoptovat virtuálně, prosíme kontaktujte nás emailem: kocicioaza@email.cz.

Případné příspěvky můžete posílat buď na náš účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo na transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být jako dárce viděn. Do poznámky prosím napište NASTĚNKA.

 

 Za jakýkoli příspěvek na péči Vám mnohokrát děkujeme!

 

nastenka.jpg