Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marwin

12. 8. 2013

Včera (8.2.2016) bohužel na klinice zemřel černý kocourek Marwin, o kterém jsme psali, když si ho paní doktorka s sebou odvážela. Vyšetření krve ukázalo silný zánět, na který dostával kombinaci antibiotik a samozřejmě infuze, protože přestal úplně jíst. Bolelo ho bříško, ale ani vyšetření ultrazvukem nic neukázalo. Marwin nás však nad ránem opustil. Po pitvě, kterou paní doktorka ihned provedla, zjistila změny na slinivce.

 

Je nám to moc líto, o to víc, že Marwinovi bylo 2,5 roku, a tak měl prakticky celý život před sebou!

 

 

svicka.jpg

 

 

 

Kocourek Marwin se narodil v někdy v půlce června 2013 toulavé kočičce v Kuřimi. Přijímali jsme ho společně s jeho brášky Benjaminen a Tomáškem, kteří také hledají domov. Ze začátku plašánek, ale teď je to veliký mazlík, který čeká a miluje lidské pohlazení a přede u toho jako malý agregát .

 

Marvinek je nesmírně citlivý kocourek, potřebuje proto velice laskavé zacházení a také bychom byli rádi, aby měl doma kočičího kamaráda, nejlépe takového, kterého už zná od nás. Může a nemusí to být jeho brácha Benjamin nebo Tomášek.

 

Kastrovaný, očkovaný, pravidelně odčervovaný.

 

Pokud by někdo chtěl Marwinovi přispět na péči než najde domov, budeme nesmírně rádi za jakkoliv malý příspěvek na účet 2300191602/2010, heslo Marwin. Srdečně děkujeme za případnou pomoc .

 

marvin.jpg

 

 tara.jpg

 

1tara-a-hadar.jpg