Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elodie

9. 12. 2014

Hospitalizovali jsme kočičku Elodie se selháním ledvin. Několik dní byla na infuzích, ale bohužel hodnoty byly mnohonásobně překročené a ani po několika dnech neklesaly. Nechtěli jsme Elodie déle trápit, a tak jsme paní doktorce dovolili ji nechat dnes (15.12.2015) odejít. Moc nás to mrzí. Nikdy na Tebe, holčičko, nezapomeneme!

Děkujeme virtuální paničce, paní Lence, za pomoc.

 

svicka.jpg

 

Elodie je naprosto nádherná kočička, která by bez problémů našla domov, kdyby nebyla netykavka. Sáhnou na sebe nenechá ani náhodou. Musí jí být opravdu hodně zle, aby se nechala ošetřit. Jakmile se jí jen trochu uleví, je to opět naše stará známá Elodie.  Ale my ji máme rádi takovou, jaká je .

 

Bohužel její naděje na nový domov je téměř nulová. Proto jsme se rozhodli zařadit ji do nabídky virtuální adopce. Budeme moc rádi, pokud si někdo kočičku adoptuje a bude ji přispívat na život u nás v azylu, kde žije docela spokojeně. Vítána je samozřejmě i jednorázová pomoc.

 

V případě, že byste si kočičku chtěli adoptovat, budeme rádi, pokud nás kontaktujete na email kocicioaza@email.cz, abychom na Vás měli konktakt a mohli Vás informovat o veškerých důležitých okamžicích jejího života.

 

Případné příspěvky můžete posílat buď na účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být vidět jako dárce. Do poznámky prosím napište ELODIE.

 

 

Kočičku si adoptovala paní Lenka Kyzlinková. Srdečně děkujeme! 

 

 

elodie1.jpg 

 

 

elodie3.jpg

 

 

elodie2.jpg