Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bojínek alias Nebojsa

28. 1. 2015

Bohužel musíme zveřejnit moc smutnou zprávu. Opustil nás (21.6.2015) kočičí dědeček Bojínek. Bojínkovi bylo asi 12 let a měl chronické onemocnění ledvin. Určitě si pamatujete, že jsme před nějakým časem psali, že se léčí u paní doktorky na klinice. Momentálně Bojínek v léčbě nebyl, ale už asi neměl sílu dál žít a zemřel v noci ve spánku. Jsme si jisti, že ho nic nebolelo. Všichni jsme z toho smutní, ale víme, že jsme udělali na sklonku jeho života maximum a že odešel milován.

 

Děkujeme jeho virtuálním paničkám za jejich lásku a podporu. Nikdy na Bojínka nezapomeneme.

 

 

 

svicka.jpg

Bojínek je asi 11letý kocourek, který dělá čest svému jménu. Je plachý, bojí se, ale agresivní není. Protože je to již starší kocourek, trápí ho občasné zdravotní problémy, které přichází se zimním obdobím. Již loni jsme ho na podzim přesunuli do domu a zimu přečkal pěkně v teplíčku. Od jara do podzimu bydlí a je velmi spokojený ve venkovním výběhu se "svojí partou".

Bojínka krmíme speciální veterinární dietou Royal Canin Renal, která šetří jeho ledviny. Protože selhání ledvin je jedním z nejčastějších potíží u starších kočiček.

V případě, že byste si Bojínka chtěli virtuálně adoptovat, prosíme kontaktujte nás emailem: kocicioaza@email.cz.

Případné příspěvky můžete posílat buď na náš účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo na transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být jako dárce viděn. Do poznámky prosím napište BOJÍNEK.

Za jakýkoli příspěvek na péči Vám mnohokrát děkujeme!

 

O Bojínka se virtuálně starají David a Yulia Lundholm ze Stockholmu a Pavla Wernerová. Srdečně za Bojínka děkujeme!

 

 screenshot003.gif

 

 

screenshot002.gif