Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amaya

21. 1. 2016

Bohužel nás navždy opustila kočička Amaya (12.9.2016). Amaya byla již starší kočička, u které jsme před nějakou dobou diagnostikovali poškození ledvin a od té doby byla pouze na dietním krmivu ve skupině kočiček se stejným onemocněním. Před několika dny se nám však Amaya nezdála být ve své kůži, a tak ihned odjela na kliniku k paní doktorce na infuze. Naměřené hodnoty ledvin byly ale tak vysoké, že další udržování kočičky při životě by bylo trápením. Infuze bohužel neměly žádný efekt. Ledviny byly už tak moc poškozené, že se nedalo nic dělat.

 

Je nám to opravdu moc líto a na Amayu nikdy nezapomeneme.

 

Děkujeme paní Michaele, která si Amayu virtuálně adoptovala a milovala ji na dálku.

 

amaya.jpg

 

Amaya je nádherná mourinka s velkou kulatou hlavou, velikostí připomíná spíše kocoura. Je to další z kočiček, které k nám přišly plaché a na mazlení a dotyky si nehodlají zvykat. Prostě jim asi máma kočka dala v mládí radu, že lidé jsou zlí a ony se tím celý život řídí.

 

U nás je Amaya v bezpečí, nenutíme ji dělat co nechce a páníčka jí hledáme pouze virtuálního. S ostatními kočkami ve výběhu se snáší dobře.

 

V případě zájmu o virtuální adopci nám prosím pište na email kocicioaza@email.cz.

 

Případné příspěvky můžete posílat buď na náš účet veřejné sbírky 2800415801/2010 nebo na transparentní účet 2300191602/2010 v případě, že Vám nevadí být jako dárce viděn. Do poznámky prosím napište AMAYA.

 

Za jakýkoli příspěvek na péči Vám mnohokrát děkujeme!

 

 

 Kočičku Amayu si virtuálně adoptovala paní Michaela Vošterová. Děkujeme za pomoc!

 

amaya.jpg