Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov v roce 2014

1. 1. 2014

30.12.2014 Posledním zvířátkem, které v tomto roce našlo nový domov, se stal pejsek Ruda.

 

ruda-adopce.jpg       ruda-v-novem-domove.jpg

14.12.2014 Pro kočičku Padmé si dnes přijeli noví páníčkové. 

padme-adopce.jpg

23.11.2014 Do nového domova odjela malá Nona.

adopce-nony.jpg

22.11.2014 Našla nový domov kočička Ježatá.

adopce-jezata.jpg

21.11.2014 Našli společný domov Monty a Monetka. Vždy máme velikou radost, když se umístí 2 naše kočičky společně. Zvířátka na sebe zvyklá se lépe a rychleji v novém prostředí adaptují.

monty-a-monetka-adopce.jpg

 

monty-a-monetka-v-novem-domove2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2014 U nás Tadeáš, doma Willoušek. Jsme šťastní, když naše kočička najde krásný domov, což tento určitě je. Pozdrav z domova nese název "Zalehl nám psa" Moc za kocourka děkujeme a přejeme, ať společně moc nezlobí.

    tadeas-adopce.jpg   zalehl-nam-psa.jpg

15.11.2014 Do domova odjel mazlivý kocourek Amid, máme radost a přejeme hodně štěstí.

amid-adopce.jpg  amid.jpg

 

11.11.2014 Z dnešní adopce jsme měli obrovskou radost, do domova jsme vezli Pucifálka, který u nás žil více než dva roky od štěňátka. Jeho nová panička je skvělá, jezdila k nám do Oázy, aby se s Pucifálkem seznámili a aby si na ni zvyknul. Pucifálek byl doma zpočátku malinko vykulený, ale brzo se tam zabydlel a nyní je to jeho pravé doma. Přejeme, ať dělá paničce hodně radosti.

pucifalek-doma.jpg

9.11.2014 Dnes našla domov hned tři koťátka. Prvním byla malá Leontýnka, kterou se nám pořád nedařilo pěkně nafotit, ale ve skutečnosti byla nádherná a strašně mazlivá, každý se do ní musel každý zamilovat. To se také stalo a našla domov u lidí, u kterých se bude mít skvěle. Děkujeme za ni.

 leontynka-adopce.jpg  leontynka.jpg

 

9.11.2014 Druhá kočička, která našla dnes domov, je Jodie od britské kočičky Ory. Odjela až do Kladna, kde bude mít za kamaráda britského kocourka Garryho a bude se mít fantasticky. Lepší domov si pro naše koťátko přát nemůžeme. Děkujeme za holčičku, která se teď mimochodem jmenuje Jodie Ela neboli Elinka.

 jodie-adopce.jpg  jodie-u-nas.jpg

 

9.11.2014 Další a poslední kočička, která dnes našla domov, je Melanie, také koťátko od britské kočičky Ory. Melanie má doma kočičího bráchu a bude se také mít moc dobře. Děkujeme za domov, máme velikou radost. 

  melanie-adopce.jpg melanie-v-oaze.jpg

 

8.11.2014 Do domova odjela malá Pomněnka, sestřička kocourků Batmana a Hamleta, kteří našli domov už dříve. Jsme moc rádi, že se bude mít dobře, za kočičku děkujeme a přejeme hodně štěstí. 

 

  pomnenka-adopce.jpg pomenka.jpg

8.11.2014  Obrovskou radost nám udělala adopce sestřiček Deiny a Dianky, protože byly na sebe velice zvyklé, dá se říct závislé. Bohužel nemáme fotky z přebírání kočiček, protože už byla tma. Ale to nevadí, důležitý je krásný domov. Děkujeme za ně a snad nebudou moc zlobit. Vypadají sice jako andílci, ale ...

 deina.jpg  dianka.jpg

    

6.11.2014 Malá Kometa, dnes už Lady Sára of Bush, je jedno z koťátek, čtyř sestřiček, nalezených vyhozených v křoví, které objevily a zachránily dvě malé holčičky. Sára má doma dva starší bráchy, s jedním  z nichji můžete vidět na fotce. Moc děkujeme za krásný domov pro kočičku.

   pri-prijmu.jpg doma.jpg

 

4.11.2014 Jak jsme předpokládali už při příjmu malinké Inušky, ta se u nás dlouho neohřála. Jen přečkala karanténu a očkování a šla do nového domova. Její nová panička se do ní zamilovala na první pohled a byla to láska oboustranná. Přejeme oběma hodně štěstí.

inuska-adopce.jpg

30.10.2014 Adopce, která nám udělala obrovskou radost. Domov našla 14!! letá kočička Růženka, malinkatá nesmírně přítulná kočička, která na domov čekala dlouho a trochu jsme se báli, že se nedočká. Teď si poprvé v životě užívá postel a svou vlastní paničku. Děkujeme za Růženku a přejeme ještě hodně krásných společných let.

   ruzenka-v--oaze.jpg   ruzenka-doma.jpg

  

27.10.2014 Domov našla po více než roce u nás kočička Dobromilka. Doma má kočičí kamaráda a jak je vidět, vypadá více než spokojeně. Moc za kočičku děkujeme a rovnou přikládáme pozdrav z nového domova.

 dobromilka-doma.jpg dobromilka.jpg

 

25.10.2014 Jsme šťastní, že společný domov našla Eliška a Forest Gump. I když nebyli sourozenci, byli na sebe moc zvyklí a měli se moc rádi. Děkujeme za kočičky. Přikládáme i jejich fotky z nového domova.

adopce-forest-gump-a-eliska.jpg 

eliska.jpg  forest-gump.jpg

 

16.10.2014 Dnes našel domov kocourek Cihlík, kterého jsme přijímali, protože potřeboval nákladnou operaci, kterou mu původní majitelé nebyli ochotni uhradit. Je to úžasný mazlivý kocoure a my máme velikou radost, že se už bude mít jen a jen dobře. Děkujeme za Cihlíka i za fotky z nového domova, jednu přikládáme.  

  cihlik-doma.jpg   cihlik.jpg

 

16.10.2014 Do domova odjel dnes ještě Otík, bráška Otylky, která odjela do domova před 2 dny. Stejně jako ona má i Otík doma kočičího kamaráda. Jsme moc rádi, že oba sourozenci našli domov téměř najednou a jeden z nich nezůstal u nás sám, to je nám vždycky líto. Děkujeme za Otíka i za pozdrav z domova, který poslat (první fotka, kde je na průzkumu). Na druhé ještě u nás.

otik-doma.jpg  otik.jpg

 

14.10.2014 Adopce, která nám udělala nesmírnou radost. Do domova odjela po 1.5 roce u nás Pippi Dlouhá Punčoška, kočička, pro kterou je vlastní domov doslova vysvobozením, protože přítomnost dalších koček snášela velice špatně. Moc a moc děkujeme a přejeme hodně štěstí a ať Punčoška přinese hodně radosti. Druhá fotka je už pozdrav z domova.

puncoska.jpg  puncoska-doma.jpg

 

14.10.2014 Domov s kočičím kamarádem našla krásná Otylka nalezená i s bráškou v lese. Přejeme hodně štěstí všem.

  otylka-adopce.jpg   otylka.jpg

 

12.10.2014 Přímo z karanténního boxu odjela do domova malá Bazalka alias kočička "bojimbojim". Byla u nás několik týdnů, ale měla takový problém, bála se ven. Kdykoliv jsme ji vyndali, tak zalízala do každé díry a kouta a jedině v boxu byla v pohodě. Doma bude bydlet jako jedináček a dostane na vše dost času. Máme radost a děkujeme za nový domov.

 adopce-bazalka.jpg bazalka.jpg

 

4.10.2014 Do domova odjela kočička Ninja, černá kočička s moc zajímavou bílou kresbou. Doma má kočičího kamaráda a podle zpráv z domova se má moc dobře. Děkujeme za kočičku a věříme, že bude dělat samou radost.

   adopce-ninja.jpg    ninja-v-oaze.jpg

 

4.10.2014 Do domova odjela 8 letá Elissa, která přišla o domov z důvodu odjezdu majitele do zahraničí. Domov našla téměř okamžitě poté, co jsme ji dali do nabídky, u takové krasavice se není čemu divit. Bude si žít jako princezna.

elissa.jpg

 

2.10.2014 Domov našla Pupalka, kočička nalezená odložená v přepravce. Přejeme ji i jejím novým zvířecím kamarádům (kočičkám a pejskovi, se kterým byli hned velcí kamarádi), stejně jako novým páníčkům hodně krásných společných let.  Na druhé fotce je Pupalka po příjmu v léčení.

adopce-pupalka.jpg  pupalka-prijem.jpg

 

1.10.2014 Dnes našla domov kráska Natali. Na první fotce ji vidíte se svojí novou sestřičkou doma, na té druhé ještě u nás. Děkujeme za ni a přejeme, ať je všem spolu pěkně.

  natali-doma.jpg  natali.jpg

 

30.9.2014 Do domova odjela Bára, jedna ze čtyř koťátek vyhozených v křoví. Dostáváme fotky a má se jako princezna. Přejeme hodně štěstí.

   adopce-bara.jpg   bara.jpg

28.9.2014 Štěstí se usmálo na malého Casanovu, který odjel bydlet za novým kočičím kamarádem. Casanova se bude postupně učit chodit ven, nejprve na kšírách, protože bydlí v bezpečné lokalitě. Bude si to určitě moc užívat. Máme za kocourka radost a přejeme, ať dělá hodně radosti.

  casanova-adopce.jpg   casanova-v-oaze.jpg

 

25.9.2014 Domov našel malý Hamlet a podle fotek, které jsme dostali z nového domova, se tam má naprosto úžasně. Děkujeme a přejeme hodně štěstí.

    adopce-hamlet.jpg    hamlet-v-oaze.jpg

 

22.9.2014 Moc hezký domov našel akční kočičák Simon (nyní už Šimon), který určitě bude dělat novým páníčkům spoustu radosti. Děkujeme jim za Simona.

  adopce-simon.jpg  2simon.jpg  

 

21.9.2014 Do domova za svým nových kočičím kamarádem a ke skvělým lidem odjel kocourek Batman. Máme za něj velikou radost a přejeme hodně štěstí.

     batman-adopce.jpg      2batman.jpg

21.9.2014 Domov našla Magnólie, odjela bydlet za kocourkem, který vypadá úplně jako ona a jmenuje se Jouda . Svou přízní zpočátku velice šetřila, ale postupně se s novým bráchou sbližují. Přejeme, ať je všem spolu dobře.

magnolie-adopce.jpg magnolie1.jpg

15.9.2014 Do domova odjela malá Millie neboli Milča, kterou jsem přebírali od Ligy na ochranu zvířat. Bylo to jedno z nejzdravějších koťátek, které jsme letos přijímali, takže mohla být poměrně brzo naočkovaná a mohla odejít do domova. Z domova jsme dostali krásné zprávy. Děkujeme a přejme hodně štěstí.

millie1.jpg

20.8.2014 Domov našel starý Vlastík, pejsek nalezený dětmi ležící vyčerpaný pod stromem. Měl řadu neduhů souvisejících se stářím a vřed na oku, který se musel operovat. Je to ale miliónový pes, nesmírně vděčný. Odešel bydlet to bytu k lidem, kteří si od nás dříve adoptovali fenečku Deny. Máme za Vlastíka velikou radost, moc mu to přejeme a novým majitelům děkujeme.

 vlastik-nalez.jpg  vlastik2.jpg

 

17.8.2014  Do domova odjel kocourek Tarzan, který byl nalezený opuštěný na skládce ve věku pár týdnů. Domov má krásný, což dokazují fotky, které nám jeho noví majitelé poslali. Děkujeme za ně a za kocourka a přejeme, ať dělá hodně radosti.

tarzan-doma.jpg  tarzan-doma2.jpg

 

1.8.2014 Naprosto úžasný domov našla fenečka Sally, která se k nám dostala během vánočních svátků. Z bázlivé opuštěné fenky se stal milovaný člen rodiny, ve které má velkého kamaráda pejska Chipa. Jsou prý skvělá dvojka. Moc za Sally děkujeme a přejem hodně štěstí.

sally.jpg  sally-doma.jpg

 

26.6.2014 Do domova odjela britská kočička jménem Kočí. Kočička zaplnila prázdné místo po kocourkovi Bonniem, to byl britský kocourek, který odešel do kočičího nebe kvůli neléčitelné nemoci srdce HCM rok poté, co se u nás přežil náročnou operaci a našel domov. Ačkoliv Bonniho nahradit nejde, Kočí přinesla do nového domova opět hodně radosti a my přejem celé rodině hodně krásných společných let. Koči k nám přišla vykastrovaná a naočkovaná, takže odešla do domova během několika dnů, ani jsme ji nemuseli dávat do nabídky.

koci.jpg

 

21.6.2014 Do domova odjela kráska Minnie, poslední z rodinky šesti koťátek. Jako vždycky máme velikou radost. Minnie bude mít doma dvě kočičí kamarádky a už je tam jako doma. Přejeme hodně štěstí. Na druhé fotce už je pozdrav z nového domova, děkujeme.

minnie-adopce.jpg   minnie-doma.jpg

1.6.2014 Velikou radost nám udělala adopce Majdy, fenečky, která se k nám dostala březí a prožila u nás celé dlouhé dva roky. Po asi 2 týdnech u nás byla na návštěvě a je vidět, že nové páníčky miluje a oni jí. Ať je všem spolu krásně. 

  majda.jpg  majda-adopce.jpg

1.6.2014 Kočička Malinka se u nás moc dlouho neohřála. Přijímali jsme ji z Kroměříže a paní nálezkyně se jí po krátké době rozhodla dát domov.  Malinku jsme u nás vykastrovali. Kéž by bylo více takových konců více, máme velikou radost.

malinka.jpg

25.5.2014 Domov našel Valibuk, jednooký kocourek. Doma mu říkají Valdíček - pupíček a podle fotky z nového domova asi poznáte proč. Má doma další tři kočičí kámoše a má se skvěle. Děkujeme.

valibuk.jpg valdik-1-.jpg

 

3.5.2014 Dnes měl štěstí Vroubek, kocourek nalezený jako kotě v krabici spolu s početným příbuzenstvem. Přejeme Vroubkovi jen to nejlepší a novým majitelům děkujeme za krásný domov. Přikládáme už fotku z domova.

 vroubek-adopce.jpg  vroubek-v-novem-domove.jpg

 

26.4.2014 Až v Praze teď bude bydlet Oliver Twist, nádherný mazlivý kocourek. Podle fotek z domova je zřejmé, že se mu tam moc líbí. Děkujeme jeho novému páníčkovi, Oliver mu určitě bude dělat jen samou radost (až na ten rozbitý svícen:).

            olivertwist.jpg       oliver-v-domove.jpg

 

26.4.2014 Domov našel Šroubek, jedno ze šesti koťat, které byly nalezeny jako maličké i se svojí mámou v zalepené krabici. Odjel bydlet až do Kolína, svoji novou paničku si sám vybral. Je to mazílek, tak věříme, že bude dělat hodně radosti. A že budou velcí kámoši se svým novým kocouřím kamarádem.

1-sroubek.jpg  sroubek-adopce.jpg

 

25.4.2014 Do svého nového domova odjel mainský krasavec Šajný. Šajný se přidal jednoho dne k bezdomovcům, u kterých nějak přežíval, ale moc dobře se neměl. Ten se má naopak skvěle, má za kamaráda kocourka Štístka a je to moc opečovávaný kocourek.  Děkujeme za něj a přejeme hodně štěstí.

   sajny.jpg   sajny-adopce.jpg

 

15.4.2014 Adopce, která nám udělala největší radost. Do společného domova odjeli Charlottka a Kulíšek. Jsou to poslední kočičky ze skupiny Andílků u nás, což byla původně skupina 15 koťat přijímaných v opravdu zoufalém stavu. Díky finanční podpoře Zvířetníků jsme jim mohli dopřát nadstandardní léčbu, díky které svůj boj o život zvládla. Chartottka a Kulíšek nyní našli ten nejkrásnější domov. Děkujeme za ně a přejeme, ať dělají hodně radosti. 

adopce-charlottka-a-kulisek.jpg

  charlottka.jpg  kulisek.jpg

 

13.4.2014 Fanynka je perská činčila, která chodila na krmení se skupinou divokých koček. Paní, která je krmila, si všimla, že Fanynka nemůže jíst, donesla ji proto na veterinární kliniku, kde bylo zjištěno, že má zánět v tlamičce a srst jeden velký bolestivý dred. Ihned po uzdravení jsme ji dali do nabídky a našla domov obratem, což nás u takové krasavice  nepřekvapilo. Má doma za kamaráda útulkového kocourka a má se skvěle. Moc jí to přejeme a novým majitelům děkujeme.

  fany.jpg fanynka-adopce.jpg

 

6.4.2014 Malého Medíka jsme přijímali jako týdenní kotě, které jsme doslova piplali ručně. Život si vybojoval a teď si ho může začít užívat. Bude bydlet s naším Lukáškem, který odešel do stejného domova před pár měsíci. Máme radost a přejeme, ať je všem spolu dobře.

medik.jpg  medik-adopce.jpg

 

6.4.2014 Domov našla mazlivá Pacička. Budu určitě své nové majitelce dělat hodně radosti, prootože to byla láska na první pohled. Přejeme hodně štěstí.

    pacicka.jpg     pacicka-adopce.jpg

 

5.4.2014 Až do daleké Prahy odjela maličká Cassandra, která ve svých 9 měsících vypadala jako čtyř měsíční kotě. Cassandru jsem přijímali jako malé koťátko a v jednu chvíli trochu ztráceli naději, jestli vše zvládne. Ale vyrostal z ní nádherná mazlivá kočička. Bude bydlet ještě s jedním kocourkem. Přejeme, ať je všem spolu hezky.

cassy.jpg cassandra-adopce.jpg

 

 30.3.2014 Domov našla Emily, kočička nalezená opuštná v únoru s ránou na krku. Dlouho se u nás neohřála, byla vykastrována, naočkována a odjela do milujícího domova. Máme za ni velkou radost. Druhá fotka je už z nového domova, ačkoliv to moc poznat není

emily.jpg emily-doma.jpg

 

22.3.2014 Dnes odjela do domova Dorotka, bude bydlet v Praze a za kamaráda bude mít mainského kocourka, který ji podle zpráv, které dostáváme, úplně miluje. Jsme moc rádi a přejeme, ať je všem spolu moc hezky.

dorotka.jpg  dorotka-doma.jpg

 

7.3.2014 Až k dalekému Karlštejnu odjel do domova Pepíno. Bude mít za úkol dělat společnost 'naší' Cecilce, která tam už nějaký ten pátek bydlí. Přejeme, ať k sobě brzo najdou cestu a dělají majitelům jen radost. 

 pepino.jpg  pepinoadopce.jpg

 

4.3.2014 Dnes se usmálo štěstí na malého Klóda. Doma se mu moc líbí. Tak ať dělá svým novým majitelům hodně radosti.

1claude.jpg  2claude.jpg

 

22.2.2014  Domova se dočkal Jack Sparrow, kocourek, který se k nám dostal s vážným zraněním oka, o které nakonec přišel. Byl pověstný tím, že každému zájemci o kočičku vlezl do přepravky a čekal, že si ho odnese. Konečně se tedy té své přepravky dočkal. Přejeme hodně štěstí nové rodině.

1-jack-sparrow.jpg  jack-adopce.jpg

 

21.2.2014 Až do Prahy odjela bydlet Karmen. Je to kočička, která byla odložená v krabici společně se svými 6 koťaty. Je to moc hodná kočička a v nové rodině jsou moc rádi, že ji mají. Druhá fotka je už z jejího domova. Tak ať se všem spolu hezky bydlí.

1karmen.jpg  karmen2.jpg

 

3.2.2014 Společně do nového domova odjeli Čitka a Horácio. Přejeme jim oběma i jejich nové majitelce ať je jim spolu moc hezky.

adopce.jpg

cikitka.jpg  horacio.jpg 

  

2.2.2014 Společný domov našli bráchové Cyril a Metůdek (Metoděj), kteří se k nám dostli jako malá vyhozená koťátka. Jsme moc rádi, že mohli zůstat a budou vyrůstat spolu a přejeme celé rodině hodně štěstí.

adopce-cyril-a-metudek.jpg

              cyril.jpg  metodej.jpg

 

1.2.2014 Krásný domov našla malá Ája (nyní Betynka), sestřička Coco Chanel, která našla domov před dvěma dny. Na Áju čeká doma další kočičí slečna, se kterou určitě budou řádit. Přejeme, ať si spolu užijí co nejvíce kočičí zábavy.

aja.jpg  aja-adopce.jpg

 

30.1.2014 Do domova odjela malá Coco Chanel, která bude dělat společnici dvěma holčičkám. Měj se krásně. Fotka je už pozdrav z nového domova.

  2-coco.jpg

19.1.2014 Domov našel krasavec Bóďa, který se u nás ani dlouho neohřál. Bude mít doma spoustu kočičích kamarádů a jsme proto za něj moc rádi. Přejeme celé nové rodině hodně štěstí.

boda.jpg  boda-adopce.jpg

 

17.1.2014 Až z Prahy si přijeli pro Kukyho, štěňátko z kauzy týraných psů z Požďátek. Kuky byl první ze šesti pejsků z Požďátek, které jsme přijímali do péče, který se socializoval a přestal se bát lidské ruky, naopak. Domov našel krásný, máme velikou radost a přejeme jemu a jeho nové rodině ať je jim spolu moc hezky.

kuky.jpg  kuky-adopce.jpg

 

17.1.2014 Domov našel Šedivák, kocourek, kterého jsme přijímali před necelými dvěma měsíci. Měl štěstí, ani se u nás neohřál, jen jsme zařídili kastraci a očkování. Šedivák bude mít za kamaráda pejska. Přejeme hodně štěstí.

  sedivak1.jpg   sedivak2.jpg

 

16.1.2014 Dnes našla domov Maya, koťátko odložené v krabici se svojí mámou u dalšími pěti sourozenci. Je první z nich, která odjela do domova. Tak jí přejeme, ať jí tam mají moc rádi, zaslouží si to.

maya.jpg   maya-adopce.jpg

 

16.1.2014 Dnes byl šťastný den pro Kominíčky, domov našli dva z nich. Toto je Pan Vigo. Bude mít doma kočičího kamaráda, za což jsme moc rádi. Přejeme hodně štěstí.

vigo.jpg  vigo-adopce.jpg

 

16.1.2014 Domov našel Vilibald, kotě ze skupiny Kominíčků, doma už ho čeká kočičí kamarád. Máme za něj velkou radost a přejeme, ať je všem spolu hezky.

vilibald.jpg  vilibald-adopce.jpg

 

16.1.2014 Domů odjel Jeníček. Jeníček byl nalezený jako malé koťátko ještě se svou sestřičkou v popelnici ve Slavkově zahrabaný hluboko pod odpadky. Naštěstí na vše zlé už dávno zapomněl a teď ho čeká krásný život s novou kočičí kamarádkou. Přejeme všem hodně štěstí.

 

 jenicek.jpg  jenicek-adopce.jpg 

 

11.1.2014 Do nového domova dnes odjel také malý Arnold, umazlené koťátko. Doma bude mít kočičího kamaráda Olivera, tak klukům přejeme skvělý kočičí život a ať doma spolu moc zlobí jenom trochu.

   imga0420.jpg   adopce-arnold.jpg

  

11.1.2014 Do svého nového domova odjela Esmeralda. Esmeralda prožila část svého krátkého života na kanále u hlavní cesty. Nyní bude mít domov, kde sice bude také moci trávit čas venku, ale bude mít svoji rodinu a bude o ni postaráno. Přejeme Esmeraldě krásný život a celé rodině hodně štěstí.

esmeralda.jpg  adopce-esmeralda.jpg

 

8.1.2014  Dnešní adopce nám udělala obrovskou radost. Domov našel starý pan kocour Sušín, už dlouho bezzubý, který si jen těžko k někomu hledal cestu. K našemu překvapení si ji k nové majitelce během její návštěvy v Oáze našel a ona k němu. Teď se má jako v kočičím ráji. Tak přejeme, ať si ho užívá ještě hodně let a hodně let dělá spoustu radosti. Na první fotce je u nás, na druhé už si užívá doma.

dsc06504.jpg  susin-v-novem-domove.jpg

 

7.1.2014 Domov našla fenečka Deny. Deny po příjmu na podzim 2013 absolvovala operaci, totální mastektomii, která ji zachránila život. Teď našla krásný domov a my za ni máme velkou radost. Na první fotce u nás, na druhé v novém domově, spí s páníčky zásadně v posteli.

deny.jpg  deny-v-domove.jpg

6.1.2014 Šestý den kalendářního roku, šestá adopce. Dnes našla domov Růženka. Růženka byla nalezena ve věku tří týdnů opuštěná na parkovišti. Povedlo se ji vypiplat. Domov našla ten nejlepší, který mohla. Byla adoptována, aby dělala kamarádku našemu Vinstonovi, který do téhož domova odjel na konci minulého roku. Tak ať se mají spolu moc rádi.

1ruzenka.jpg  2ruzenka.jpg

 

5.1.2014 Do domova odjela naše krásná Květuška. Máme za ní velikou radost a přejeme, ať se má jen dobře a dělá hodně radosti.

kvetuska.jpg  kvetuska-adopce.jpg

 

4.1.2014 Dnes našel domov kocourek Čilli Paprička, kterého jsme přijímali z důvodu podezření na onemocnění střev, což se ale nepotvrdilo, kocourek měl jen problémy způsobené tím, čím se venku živil. Byl to typický bytový kocour a venku si poradit neuměl. Jsme moc rádi, že našel domov u hodných lidí, za kamaráda bude mít dalšího kocourka.

3cili.jpg  dsc06490.jpg

 

3.1.2014 Asi pětiměsíční Hadar (hebrejsky Nádherná) se k nám dostala s očičkem v takovém stavu, že nešlo zachránit. Měla ale velké štěstí, adoptovala si ji skvělá paní. Hadar bude mít doma další kočičí kamarády. Tak hlavně, ať se všichni rychle skamarádí a ať je všem spolu hezky.

hadar1.jpg  hadar2.jpg

 

2.1.2014 Dnes odjela do svého nového domova Isabela. Isabela byla už chvíli zamluvená, čekalo se jen na její vakcinaci, kterou zvládla na výbornou a proto dnes mohla odjet. Přejeme celé nové rodině vše nejlepší.

  isabela.jpg    dsc06455.jpg

 

1.1.2014 Hned první den letošního roku našla domov naše krásná mazlivá Pralinka. Přejeme všem vše nejlepší do nového roku a hlavně ať je jim spolu moc dobře.

 pralinka.jpg  pralinka-adopce2.jpg