Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov v roce 2013

15. 1. 2013

30.12.2013 Poslední kočička, která letos našla domov je britská kočička Vivien. Když jsme uveřejnili fotku o jejím příjmu, strhl se o ni naprosto nevídaný zájem, takže jsme si opravdu mohli nového majitele vybírat. Myslíme, že jsme vybrali domov hezký, zprávy dostáváme pěkné. Druhá fotka je už z nového domova, kočička dostala nové jméno Abby.

vivien.jpg    vivien--abby-.jpg

30.12.2013 Domov našla Kleopatra, koťátko, které se k nám dostalo ve věku asi 3 týdnů, přinesl ho pán, odmítl cokoliv říct a prostě ho odložil. Kleopatru jsme do nového domova vezli sami, tak jsme ji rovnou vyfotili s její novou kamarádkou, která je opravdu moc správná. Věříme, že si budou holky rozumět.  

   kleopatra.jpg    kleopatra2.jpg

25.12.2013 Do nového domova odjel a pozdrav nám poslal Jonášek. Jonášek byl nalezený ve věku asi 4 týdnů plačící na kanále. Na první fotce je v den příjmu, na té další se doma sbližuje se svou kočičí kamarádkou, která je z toho zjevně celá pryč . Přejeme jim, ať se mají nakonec moc rádi a vzkazujeme jim, ať spolu moc nezlobí páníčky.

jonasek.jpg  jonasek-pozdrav-z-domova.jpg

 

26.12.2013 Do domova odešlo štěndo Rocky, bude bydlet přímo u nás v Holubicích a za kamaráda bude mít ještě jednoho pejska a tři kočičky. Protože dobře známe domov, do kterého odchází, víme, že se bude mít krásně. Tak přejeme hodně radosti celé velké rodině.

stendo.jpg  dsc06126.jpg

 

23.12.2013 Do společného domova dnes odjely dvě naše kočičky. Jednak Madelain, které byla v létě nalezená vyhozená se svým bráškou v popelnici v Ivanovicích. Společně s ní odjel starší kocourek, kterého jsme zatím ani nezařadili do nabídky. Bohužel ne každého přemluvíme k focení, tak se budeme alespoň těšit na fotky z nového domova. Zprávy už dostáváme krásné. Máme za ně velkou radost a věříme, že budou dělat spoustu radosti.

madelaine-a-bijou2.jpg  madelaine-a-bijou.jpg

 

23.12.2013 Domov našel Sylvestr, kocourek, který k nám přišel v tuto dobu před rokem poté, co ho lidé viděli ležet pod keřem celé tři dny. Měl těžký zápal plic, ale z toho se dostal a od té doby čekal na nový domov. Dnes se dočkal, tak přejeme jemu i jeho nové rodině hodně štěstí.

sylvestr.jpg sylvestradopce.jpg

 

19.12.2013 Jedna z nejkrásnějších adopcí letošního roku je adopce asi 12 leté kočičky Sendy. Přijímali jsme ji s velmi těžkým nachlazením, po vyléčení se zjistilo, že má už rozpadlé zuby a musela na operaci. Mysleli jsme, že u nás zůstane na dožití, ale omyl. Domov ji dali sympatičtí lidé, kteří už mají doma dvě starší kočičky. Sendy si odnesli přímo z kliniky. Máme obrovskou radost a přejeme, ať je všem spolu dobře.

  1-sendy--3-.jpg    2-adopce-sendy.jpg

 

17.12.2013 Trochu se zpožděním dáváme vědět, že domov našel Amádeus, nyní Karlík. Bydlí v Praze a má za kamaráda kocourka, který se s ním hned skamarádil. Tak máme radost a ať spolu moc nezlobí páníčky.

amadeus1.jpg  amadeus2.jpg

 

10.12.2013 Svůj domov našel Lukášek. Když k nám přišel, byl hodně nemocný, ale ze všeho se vylízal a našel krásný domov. Má se dobře a pomalu se sbližuje se svou novou kočičí kamarádkou. Tak ať si spolu užijí spoustu kočičích radostí.

2lukasek.jpg  1lukasek.jpg

 

9.12.2013 Čtvrté kotě,které našlo během dneška domov, je tato malá kočička, které jsme ani nestihli dát jméno. Přijímali jsme ji před pouhými třemi dny a našla domov obratem. Běžně takto rychle koťata nevydáváme, nejprve je máme v karanténě a očkujeme, ale v tomto případě jsme ji dávali člověku, kterého velice dobře  známe a víme, že (nejen) v tomto směru o ni bude velice dobře postaráno. Tak se měj holčička krásně.

modra1.jpg modra2.jpg

9.12.2013 Dnes byl náš šťastný den, do domova totiž odjela čtyři koťátka. Třetím z nich je Vinston. Když jsme ho přijímali, tak vážil 200 g a měl neměřitelnou teplotu. Podařilo se ho vypiplat a vyrostl z něj nádherný kocourek. Bude bydlet mj. s naší Lollou, která do stejného domova odjela už před pár měsíci. Tak se měj krásně. Na první fotce je při příjmu, na druhé už v novém domově.  

1-vinston.jpg   2-vinston.jpg

9.12.2013 Domov našel Kleofáš od Kominíčků. Je to nádherné úžasné kotě, kdyby to šlo, tak bychom si ho snad i nechali . Ale nenechali, odjel k bezva lidem a bude se mít dobře. Tak ať je všem spolu dobře.

 1-kleofas2.jpg  1-kleofas.jpg

 

9.12.2013 Až ke Kutné Hoře ke zlatým lidem odjel do domova Cecilek (alias Toby), kotě od peršanky Cecilky. Vyroste z něj nádherný, veliký a nesmírně pohodový kocour. Tak přejeme, ať dělá hodně radosti a jemu ať se má moc dobře.

1461849_231089193719584_5715390_n.jpg 1471131_233455260149644_1046654111_n.jpg

 

6.12.2013 Do svého svého stálého domova odjel Patrik, přezdívaný Páťa nebo Páťák, bude bydlet v Praze, zatím jako jedináček. Páťa se narodil u nás a je to veliký mazílek. Tak mu přejeme, ať se má celý život dobře. Na první fotce je u nás, na druhé už doma. 

  pata1.jpg  pata2.jpg

 

 

5.12.2013 Do nového domova odjela Ruslana, ruská modrá kočka, která se našla se svými třemi koťaty na půdě jednoho psího azylu. Všechny jsme přijali k nám. Pro kočičku si přijela velice příjemná paní, přejeme hodně štěstí všem.

    ruslana1.jpg  ruslana2.jpg

1.12.2013 Domov našel Glum, asi šestiletá kočička, která se k nám dostala v opravdu zoufalém stavu a  už se pomalu stala našim maskotem. Ale jsme rádi, že našla krásný domov, moc ji to přejeme.

2---.jpg  1-glum.jpg

 

26.11.2013 Do nového domova odjela naše krásná Whiskaska, asi čtyřletá kočička, která byla kdysi pořízena jako nechtěný dárek. Whiskaska je velká kočičí osobnost, dámička, která nemusí další kočky. Takže jsme pro ni hledali domov, kde by mohla žít jako jedináček, a našli jsme ten nejhezčí. Přejeme hodně štěstí.

 1whiskaska.jpg  2whiskaska.jpg

 

22.11.2013 Po dlouhém a pro nás nepochopitelném čekání našla domov Cecilka. Cecilka byla nalezená ve svými koťaty v zahradní kůlně, nebyla v moc dobrém stavu, ale stala se z ní nádherná přítulná kočička. Přijeli si pro ni velice příjemní lidé opravdu zdaleka. Tak ať je všem spolu moc dobře.

1-cecilka.jpg 2-cecilka.jpg

9.11.2013 Domov našla Mollie, tři měsíční koťátko. Mollie se narodila u nás, tak se lidí vůbec nebojí a je to velká umazlená frajerka, jak říkají noví majitelé 'všech drzounů šéfová'.  Tak ať dělá hodně radosti.

mollie.jpg mollie2.jpg

 

3.11.2013 Domov našel Elegán, čtyřletý mazlivý kocourek. Jsme za něj moc šťastní a přejeme, aby mu a novým páníčkům bylo spolu dobře.  

1-elegan.jpg 2-elegan.jpg

 

12.10.2013 Do nového domova do Ostravy odjel krásný briťák Bony. Když k nám přišel, byli jsme jeho šestý domov v krátké době. Lidi se ho zbavovali, protože byl nečistotný, u nás jsme zjistili, že důvodem je zánět močového ústrojí a těžké poškození jedné ledviny, která musela být vyoperována. Následovala dlouhá rekonvalescence, ale teď je snad veškeré Bonyho smůle konec. Z nového domova dostáváme samé krásné zprávy. Přejeme všem hodně štěstí a též zdraví.

 bony4.jpg bony5.jpg

 

6.10.2013 Domov u skvělých lidí našel Charlie, roční kocourek, který k nám přišel jako koťě. Jsme za něj moc šťastní a přejeme jemu i jeho nové rodině ať je jim spolu moc hezky.

1-charlie.jpg 2-charlie.jpg

 

5.9.2013  Do svého nového domova odešla Olympie, kočička, která k nám přišla jako koťátko na podzim 2012 s běžnými neduhy podzimních koťat narozených venku, tedy s rýmou, začervená atd. Stala se z ní nesmírně přítulná kočička a našla krásný domov. Přejeme hodně krásných společných let.  

olympie1.jpg olympie3.jpg

1.9.2013 Domov našla naše tříletá Trinity, nesmírně hodná kočička. Máme za ní velikou radost, určitě se bude mít skvěle. A určitě bude dělat novým páníčkům spoustu radosti. Byla to oboustranná láska na první pohled, alespoň takový jsme měli dojem .

1-trinity.jpg  2-trinity.jpg

31.8.2013 Do svého nového domova odjela kočičí dáma Arvenkrásná drobná britská kočička. Bude mj. bydlet s Pepínem, který do stejného domova odjel v dubnu letošního roku. Mějte se všichni krásně.

1-arven.jpg   2-arven.jpg

23.8.2013 Dnes našla domov Rozárka a my víme, že měla na nové páníčky velké štěstí. Rozárka má za kamaráda kocourka, za což jsme moc rádi a všem v nové rodině přejeme, ať se jim daří. Na první fotce je Rozárka ještě jako malá u nás, na druhé už si užívá doma. 

 

   1rozarka.jpg    2rozarka.jpg

 

9.8.2013 Do nového domova odjel kocourek Tony, koťátko od perské kočičky nalezené i se svými koťaty venku v kůlně, na kterou štěkali psy. Tony bude společník dětem a doufáme, že se bude mít moc dobře a přinese jim moc radosti.

tony.jpg tony3.jpg

 

8.8.2013 Domov našla malá Hermióna (nyní Smoky), koťátko odchycené společně s maminkou a dvěma sourozenci na pozemku jednoho psího azylu, kam si je z nějakého důvodu přišla schovat . Hermionka bude mít za kamaráda pejska, velkého milovníka kočiček (viděli jsme video a je fakt skvělý), takže se určitě nudit nebude. Mějte se spolu všichni krásně.

2hermiona.jpg 3hermiona.jpg

 

9.8.2013 Do domova až do Kutné Hory odjela naše milovaná Lolla, krásná dvouoká kočička. Lolla je sestřička Emičky, která odešla do domova včera. Lolla bude mít doma spoustu kočičích kamarádů. Všem přejeme moc vzájemné radosti.

1-lolla.jpg 2--lolla.jpg

 

8.8.2013 Do nového domova odjela naše Emička, nyní Cácorka. Bude bydlet s dalším kocourkem a podle zpráv, které dostáváme, jsou z nich už kamarádi. Tak ať je jim spolu dobře .

 emma4.jpg  emma-adopce1.jpg

 

30.7.2013 Domov našel (konečně) jeden z našich pejsků, Rafíček. Rafík bude dělat společnost jednomu staršímu pánovi, který se do něj hned zamiloval. Pán má také skvělou rodinu, která zařídila převoz pejska do nového domova. Tak ať Vám Rafík dělá spoustu radosti.

    rafik.jpg   rafik2.jpg

28.7.2013 Trochu s časovou prodlevou dáváme vědět, že do domova odjel Soptík. Soptíka si adoptovala skvělá rodina a on měl veliké štěstí. Moc vám za něj děkujeme.

soptik-v-oaze.jpg soptik-adopce.jpg

12.7.2013 Do domova odjela krásná Mystery. Holčičku jsme přijímali nedávno, kdy ještě sama koťátko čekala koťátka. Vše dopadlo velice smutně. Nicméně Mystery měla veliké štěstí, že si ji vybrala paní, která má ještě dvě další kočičky a Mystery se bude mít určitě skvěle. Jsme za ni moc rádi a všem přejeme hodně štěstí.

mystery.jpg  adopcemystery.jpg

7.7.2013 Společný domov našly hned dvě kočičky, a to Mušketýrka a 9-týdenní kocourek Merlinek. Přejeme celé nové velké rodině hodně vzájemné radosti.

adopce-m-m.jpg merlinek.jpg

musketyrka.jpg

28.6.2013 Domů odjela Arella, další koťátko ze skupiny Andílků, které jsme přijímali v dost špatném stavu. Holčička bude bydlet jako jedináček pouze v bytě. Měj se krásně holčičko a novým páníčkům přejeme s Arellkou spoustu radosti. Fotečky jsou už z nového domova.

arella1.jpg arella2.jpg

 

22.6.2013 Domov našla naše krásná Markétka, asi 4 letá kočička. Odjela k moc příjemným lidem, kteří už doma mají více zvířátek. Markétka si podle zpráv z nového domova trochu déle zvyká na společnost, je trochu hádeček, co na ostatní syčí, ale to se určitě poddá. Všem přejeme hodně štěstí.

1-marketka.jpg 2-marketka.jpg

 

6.6.2013 Do domovů odjely naše krásné koťátko Tonička, odložená u nás v krabici a bílá kočička Lily, kterou jsme přijali před porodem, který probíhal velice těžce. Tonička bude bydlet s Mourinkou, která od nás odjela 9.5.2013 (viz níže). No a Lily bude bydlet kousíček od  nich, tak se možná budou chodit navštěvovat .  Jsme za obě moc rádi a přejeme hodně šťastných společných let.

tonicka.jpg   lily.jpg 

adopcet-l.jpg

9.6.2013 Až do daleké Plzně odjela naše Zrzička Veverka. Bude bydlet ještě s Eniskem a Frodo Pytlíkem, které si u nás páníčci vybrali nedávno (viz níže). A ještě s několika dalšími kočičkami. Mějte se tam všichni prima.

  veverka2.jpg veverka1.jpg

 

9.6.2013 Do svého domova odešel Eda, zvaný též Malý éro, první ze skupiny Andílků.  Měl brouček velké štěstí. A jeho noví páníčci doufáme také .

 

eda1.jpg  eda2.jpg

7.6.2013 Do domova dnes odešel Bártík, naše letošní první mourovaté koťátko. Bude bydlet na vesnici jako postelově-venkovní kocour. Sice bude jedináček, ale pan soused, který je velký milovník koček a který také adopci zprostředkoval, má doma kočiček šest. Takže Bártík bude mít spoustu kamarádů. Bohužel k přebírání Bártíka došlo v takovém trochu zmatku, že jsme úplně zapomněli udělat fotku. Ale věříme, že časem dostaneme nějakou z nového domova. Bártík to slíbil . (Aktualizace : Přidáváme fotku z nového domova, Bárt je prý nejhezčí vesnický kocour, o čemž samozřejmě nepochybujeme :)

6-8-2013-8-51-43-pm.jpg  bartik-doma.jpg

 

14.5.2013 Domov našla kočičí kráska Barunka. Bude se postupně učit chodit ven, tak si určitě užije hodně kočičích radostí. Přejeme všem hodně štěstí a novým páníčkům hodně radosti s Barunkou!!

barunka1.jpg  barunka2.jpg

14.5.2013 Domov našel Serjožka, britský kocourek, který k nám přišel vyděšený, ale odcházel vymazlený :). Našel krásný domov, jsme za něj moc šťastní. A noví páníčci také.

serjozka.jpg  serjozka2.jpg

 

9.5. 2013 Do nového domova odjela Mourinka, k moc sympatickým lidem. Máme velikou radost a přejeme hodně štěstí.

 mourinka-jede-domu.jpg  3---mourinka.jpg

 27.4.2013 Až z daleké Plzně si přijeli pro našeho Ennieho a Froda Pytlíka. Kocourci před nějakou dobou ztratili majitele a tím i domov, proto přišli k nám. A teď našli nový, u velice sympatických lidí. Jsme za ně moc rádi a všem přejeme hodně štěstí

frodo-ennie1.jpg  fredie-ennies2.jpg

 

27.4.2013 Do nového domova odjel Pepíno, chlupatý kocourek, který se na podzim loňského roku zničehonic objevil na naší zahradě. Asi zabloudil .  Do nové rodiny jsme byli pozváni na návštěvu a je tam moc příjemně. Pepíno bude mít kočičí kamarády.  Tak ať se mají všichni spolu pěkně. Na první fotce je Pepíno u nás, na druhé už v novém domově.

 

         pepino1.jpg       pepino2.jpg

 

26.4.2013  Do nového domova k velice sympatické rodině odjely sestřičky Lucinka a Sárinka, které k nám byly odloženy jako koťátka na podzim loňského roku. Ať je vám spolu moc hezky.

lucinka-sarinka.jpg  adopce-l-s.jpg 

 

10.4.2013 Domov našli naši mainští krasavci Markýz a Pussycat. Přejeme hodně štěstí.

markyz-a-pusssycat.jpg  markyz.jpg 

pussycat.jpg 

 

31.3.2013 Do nového domova odešli Chip a Dale. Budou bydlet s Lesíkem a Zikískem, kteří jsou také od nás. A budou chodit ven, za domečkem mají pole, takže je čeká ideální kočičí život plný myší k lovení. Tak si to kluci užijte  

chip.jpg  dale.jpg

 

2.3.2013 Až do dalekého Prešova odjela naše krásná Merlinka, kočička, která se narodila s deformovanou zadní nožkou. Byla u nás docela dlouho, než o ni někdo projevil zájem, ale teď se má jako princezna. Jsme za ni moc šťastní.

merlinka-v-oaze.jpg    merlinka-po-koupeli.jpg

 

1.3.2013  Až do Ostravy odjela do nového domova kočička Sára. Sára celý život jen rodila děti a když už nemohla, stala se nechtěnou, tak jsme ji přijali k nám. Teď se bude mít naprosto úžasně. Na první fotce je první setkání s novou paničkou u nás, na druhé už je v novém domově. Přejeme hodně štěstí.

sara---prvni-setkani.jpg sara-v-novem-domove.jpg 

 

12.2.2013 V lednu letošního roku našel domov náš Mandarín, kocourek, který byl veliký kamarád s kocourkem Pomerančem. Protože se klukům po sobě moc stýskalo, přijeli si páníčci i pro něj. Kluci budou bydlet ještě s jednou kočičí slečnou a dvěma pejsky nalezenci. Máme za oba velikou radost a přejeme všem moc štěstí.  

 

pomeranc.jpg pomik-adopce.jpg

 

3.2.2013  Až do dalekého Mostu odjel Dário, kocourek, který byl loni na podzim odložen u nás v přepravce na verandě, kde plakal a plakal. Teď bude rozmazlovaných jedináčkem. Měj se krásně broučku.

  dario.jpg   dario-odjizdi2.jpg

 

1.2.2013 Až do Ostravy odjeli společně kocourek Ticho a kočička Sněženka. Původně měl odjel pouze kocourek, ale koťátka se mají tak ráda, že je prostě nešlo rozdělit. Mějte se moc pěkně.

snezenka-a-ticho.png snezenka-a-ticho-adopce1.png 

 

28.1.2013 Do společného domova odjely krásky Naomi a Malá Macatá. Panička si původně přijela pro jiné koťátko, které se k ní ale vůbec nemělo, čehož tyhle dvě cácorky ihned využily a začaly se předvádět, aby volba padla na ně. Byly tak skvělé, že si mezi nimi vybrat prostě nešlo. Mějte se holčičky krásně a dělejte paničce hodně radosti.

         naomka.jpg      mala-macata.jpg 

adopce-naomi.jpg

 

28.1.2013 Do domova odjel Gemini, kocourek, kterého se zbavili původní majitelé proto, že brzo ráno mňoukal a další proto, že čůral mimo záchůdek. Kocourek vše špatně nesl. A špatně nesl i pobyt v útulku. Tak věříme, že už začíná to šťastné období jeho života. Přejeme hodně štěstí.

gemik.jpg gemini-adopce.jpg

 

7.1.2013 Do domova odjela malá krásná Fantagiro, která si svůj život doslova vybojovala. Přijeli si pro ni moc sympatičtí lidé.  Ať je všem spolu krásně.

   fantynka2.jpg fantagiro1.jpg

 

5.1.2013  Domov našel Mandarínek, krásný hodný kocourek. Bude bydlet s ještě jedním kocourkem a pejskem. Tak ať mají všichni spolu spoustu radosti.

1-mandarinek.jpg  2-mandarinek.jpg

 

1.1.2013  Do domova odjel Zikís, celým jménem Zikmund Liška Ryšavá. No, spíš byl do nového domova odnesen, protože bude bydlet kousek od nás v Holubicích, u moc hodné paní. Hezky nám ten rok začíná.

ziki2.jpg

  

 

 

 

 
 

 

Kontakt

Kočičí oáza z.s.

Holubice 207
683 51

Transparentní účet: 2300191602/2010

Účet veřejné sbírky: 2800415801/2010

Běžný účet: 2800191596/2010

kocicioaza@email.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 321616
Měsíc: 3680
Den: 119