Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podmínky adopce

Budeme velmi rádi, pokud si u nás vyberete kočičku nebo pejska, kterému byste rádi dali nový domov.

 

V takovém případě věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

 

Pro zájemce máme několik podmínek, nicméně věříme, že každý, komu jde o dobro zvířátka, tyto podmínky pochopí a bude je akceptovat. Každého prosíme, aby si adopci velmi dobře rozmyslel, je to závazek na mnoho let. Zvíře vyžaduje Vaši pozornost, Váš čas a v neposlední řadě i Vaše nemalé finance.

 

Adopční příspěvek požadujeme zejména z důvodu velmi negativních zkušeností s adopcí zdarma. Věříme, že si takto případní osvojitelé adopci lépe rozmyslí. Víme, že tento příspěvek šťastný život zvířátka nezaručí, ale šance se tím určitě zvýší. Tento příspěvek zdaleka nepokrývá naše náklady, navíc to nejsou peníze pro nás, ale budou použity na pomoc dalším zvířatům.

Veškeré další podmínky budou uvedeny v adopční smlouvě, kterou Vám na žádost rádi pošleme emailem předem a jejíž plnění máme právo kontrolovat. Tato smlouva je závazná jako každá jiná a na jejím plnění budeme trvat. Jde nám pouze o to, aby našemu zvířátku byla zajištěna potřebná péče a abychom o něm měli stále přehled.

 

Podmínkou adopce je udržování kontaktu a zasílání fotografií (první měsíce častěji, poté stačí 1x ročně). Máme také právo naše zvířátko navštívit a v případě, že nebudete podmínky smlouvy dodržovat, ho v krajním případě vzít zpět do naší péče. My se naopak zavazujeme být s Vámi v kontaktu v případě jakýchkoliv komplikací.

Pokud s výše uvedeným máte problém a nemáte v úmyslu s námi udržovat kontakt, případně chcete kočku na lovení myší, aniž byste se o ni zamýšleli opravdu starat, zvíře si prosím od nás neberte, nejsme to pravé zařízení pro Vás.

 

Upozorňujeme, že osvojení zvířete můžeme bez uvedení důvodu odmítnout. Naším cílem není umístění za každou cenu. Návštěvu u nás je nutné si předem domluvit, jinak se Vám může stát, že nemusíte nikoho zastihnout, případně se Vám nebudeme moci věnovat a budete k nám vážit zbytečnou cestu.
 
Každé naše zvířátko u nás prochází před adopcí veterinární prohlídkou tak, abychom Vám mohli dát veterinární zprávu, ve které bude uveden zdravotní stav, potvrzena vakcinace, odčervení, kastrace atd. Bez této lékařské zprávy zvířata nevydáváme.

V případě, že po převzetí zvířátka u Vás nastane jakákoliv událost, z důvodu které se nebudete moci o zvířátko nadále postarat, je možné ho kdykoliv vrátit do našeho azylu, bez ohledu na dobu strávenou u Vás.

Všechna nabízená zvířátka (kočičky a pejsky) je možné také adoptovat virtuálně a dát jim tak možnost žít kvalitnější život. Více informací o této adopci se dozvíte ZDE.

 

Níže klikněte na nadpis, zda máte zájem si adoptovat kočičku či pejska.
  

 

Příspěvky

Podmínky adopce psa

14. 10. 2015

12084126_1223201677695631_942024837_n.jpg

 

Podmínky adopce kočky

14. 10. 2015

11824077_1183089115040221_1860980864_n.jpg